Jsem lemra

19. listopadu 2014 v 0:20 | B. |  Všechno se vším
Gratuluji všem udatným i rekreačním sportovcům. Je určitě skvělé tvarovat svou postavu, jít si zaběhat, zaplavat, cokoli při čem se člověk zapotí a protáhne své údy. Zní to asi blbě, ale moje sportovní výkony jsou někde hluboko pod bodem mrazu. A veškeré pokusy o sport jsem musela zavrhnout už v zárodku.
Běhání - hráli jsme frisbee a já si po dvou uběhnutých metrech vyvrtla kotník. Od té doby mi v něm divně křupe i při rychlejší chůzi.
Lyžování - rakušák v šusťákovce mě složil k zemi a já se projela 15 metrů ze svahu po zádech hlavou napřed. Podvrtlá krční páteř není příjemná...
Kolo - tohle je čistě moje chyba. Jela jsem bez drže a spolužačka mi drkla do řidítek, takže nalomený malíček a pohmožděné zápěstí.
Brusle - neskutečný vynález bez skutečných brzd, doteď mám v koleni a u holeně kamínky pod kůží.
Plavání - tak si plavu, plavu, plavu a najedou narazím hlavou o dno, světe div se zlomený zub.
Skateboard - neskutečný počet pádů, které mě ještě pořád neomrzely ani po nárazu hlavy o asfalt.
Rádoby posilování - hecování se, že každý den dáme 40 sklapovaček po celý měsíc. Po týdnu sklapování se mi cosi skříplo v břiše a já nemohla po dobu pěti dnů skoro chodit a narovnat se.
Ragdby - běžim, běžim a najednou brzdím obličejem o zábradlí.
Tancování - ha, ha, ha... Taneční mi stačili k tomu, abych zranila kamarádku vražením podpatku do nártu a na další lekci jsem kvůli těmhle podpatkům skončila v nemocnici s naštípnutým předloktím.
Basketbal - nejlepší nápad našeho tělocvikáře, nechat náš tým blbečků, co jsou rádi, že vědí, co je míč. Nechat hrát proti týmu, co trénoval. Zlomenina malíčku a ukazováčku na noze.
Baseball - sport, co mě tak neskutečně bavil, než jsem dostala vší silou míčkem do oka a odhozenou pálkou přes prsty.
Jakému sportu bych měla dát ještě šanci?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kika Kika | E-mail | Web | 19. listopadu 2014 v 22:25 | Reagovat

Určitě žonglování, ale jenom s míčky, žádné šavle ani ohnivé paličky nezkoušet! Jinak jsi mě pobavila, já sice netrpím úrazy, ale za to po jednom cvičení nenacházím sílu na další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama