Leden 2015

Hodnocení blogu

23. ledna 2015 v 14:38 | B. |  Všechno se vším
Nechala jsem si ohodnotit blog od Makkakonky na blogu http://makkakonka.blog.cz, odkaz na mé hodnocení je zde.

a) Takže kromě obsahu je podle autorky blog celkem na prd, název blogu je poměrně dost dlouhý, ale podle mě na něm není nic složitého a extrémě nezapamatovatelného, ten dlouhý název jsem si zas vykompenzovala přezdívkou, která obsahuje jen dva znaky. Co se týče vzhledu, no :D. Popravdě celkem mi dalo dost práce, než jsem ho udělala, co nejvíce podle svých představ.

b) Jestli to chápu dobře, tak podle prvního bodu je vzhled odrazující, ale záhlaví je zajímavé. Záhlaví je součást vzhledu, takže je asi zajímavě odrazující.

c) Menu se mi taky líbí, ale nejsem si jistá písmem.

d) Ohledně aktivnosti, obdivuju lidi, co zvládájí každý den psát něco na blog a není to jen tupé tlachání.

e) Popravďe gramatyka je se mnou ňegdy fakt na šťýru...

f) Barvy jsem ve vzhledu ani nechtěla, takže to byl záměr, proto občas přidám barevný obrázek nebo gif. A jsem zloduch, protože k nim nedávám zdroj.

K poslednímu bodu - popravdě jak mám od deníčkového typu blogu čekat slávu, když nejsem veřejně známá osobnost? Znamená to, že podle Makkakonky (furt se na to jméno musím dívat, protože ho vždy zapomenu, takže taky nic moc zapamatovatelný) si člověk založí blog, aby se stal nějakou celebritou? Jsem ráda za každou návštěvu a komentář, který tu čitatel zanechá! A nevím jaká by měla být průměrná návštěvnost deníčkového blogu, já jsem nadšená už jenom, když mi statistika neukáže nulu.

Za hodnocení samozřejmě děkuji, že se na mě našla čas, i když se do toho Makkakonce kvůli adrese blogu nechtělo.

Proto je pod tímto článkem anketa ohledně mého blogu a pokud vám zde něco nevyhovuje nebo rozčiluje, napište mi to do komentářů. Budu ráda za každý názor. :)

Občas si zapálím filtr

21. ledna 2015 v 0:23 | B. |  Všechno se vším
Po několika dnech ležení na stole a v posteli s Malinowskim, Boasem a Geertzem si připadám jako v říši divů, protože tahle trojka mě totálně připravuje o veškerou energii. Je nemožné věnovat se jim najednou, protože každý si vyžaduje pozornost zvlášť. Jeden udělal tohle, druhý zas tohle a třetí si vymyslel ještě víc věcí, než ty dva dohromady. Jenže tu nejsou jenom oni, je tu ještě kvanta dalších frajerů, co si vyžadují moji pozornost a popravdě, jsou mezi nimi i ženy...

Trošku to tu smrdí chcíplotinou

6. ledna 2015 v 14:19 | B. |  Všechno se vším

Chystala jsem si hrozně moc psaní, ale skutek utek. Místo toho jsem si užívala reálný život. Rodina, muž zvířata (hlavně kočičky) a v neposlední řadě škola. Zkusím si tak v bodech zrekapitulovat posledních pár týdnů. (I když časově rozhodně nebudou správně)